Právní poradenství při akvizici obchodních center v Liberci

Úspěšně jsme dokončili akvizici dvou obchodních center pro významného lokálního investora v Libereckém kraji.

Právní poradenství při akvizici obchodních center v Liberci

Úspěšně jsme dokončili akvizici dvou obchodních center pro významného lokálního investora v Libereckém kraji. Transakce se skládala z akvizice obchodní společnosti vlastnící obchodní centrum a rovněž obsahovala nákup samostatných nemovitostí. V rámci transakce jsme poskytovali kompletní právní poradenství pro investora, což představovalo přípravu transakční dokumentace, zajištění financování a komunikace s financující bankou a následné korporátní změny.

 

Advokátní kancelář Satke & Škorpil se dlouhodobě specializuje na právní poradenství v oblasti fúzí a akvizic, včetně financování těchto transakcí. Máme rozsáhlé zkušenosti při poskytování právních služeb při akvizicích v České republice širokému spektru klientů od velkých nadnárodních korporací až po jednotlivce a rodinné firmy, a to jak na straně kupujících, tak na straně prodávajících. Při transakci dokážeme zajistit kompletní právní služby od zastupování při vyjednávání transakce, přes navržení struktury transakce a přípravu smluvní dokumentace až po následné korporátní změny.

Tento článek byl vydán dne 3.12.2017
Nový Kolowratský palác
Na Příkopě 1047/17
110 00 Praha 1
zobrazit na mapě
Kontaktní formulář

Tento web využívá pro poskytování služeb a analýzu návštevnosti soubory cookie. Používaním tohoto webu s tím souhlasíte.
Informace o tom, co jsou to soubory cookie, naleznete na tomto odkazu.

Beru na vědomí